Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:30 Dizi
  Star TV'nin sevilen yerli dizileri tekrar bölümleriyle ekrana geliyor.
 • 02:30 Dizi
 • 07:00 Dizi
 • 09:30 Meltem Demir ile Hanımeli
  Hanımların dokunuşlarıyla güzelleşen ve değişen işletmelerin hikayelerinin anlatıldığı Meltem Demir ile Hanımeli programı, hafta sonu gündüz kuşağında izleyicilerle buluşuyor. Birbirinden lezzetli tarifleriyle konukları ağırlayan program, geleneksel tatlardan dünya mutfağına eşsiz lezzetler, renkli konuklarla keyifli sohbetler eşliğinde ekranlara renk katıyor. Kadınların dokunuşuyla sıfırdan zirveye çıkan işletmelerin mucizevi hikayelerinin anlatıldığı Meltem Demir ile Hanımeli programında hayata dair her şeyi bulmak mümkün..
 • 10:30 İdil Yazar İle Keyifli Tarifler
  Hem pratik hem hızlı tarifler, mutfak ile ilgili tüyolar, farklı pişirme teknikleri ve püf noktaları... İdil Yazar’ın mutfağından lezzet dolu reçeteler izleyici ile buluşuyor. Bu hafta çay saatine özel bir menü için mutfağa giren Yazar, mantarlı lor peynirli börek, kinoalı kısır ve havuçlu kek hazırlıyor.
 • 11:00 Tülin Şahin ile Moda
 • 12:00 Vahe Deprem Bölgesinde
  Vahe Kılıçarslan'ın hazırlayıp, sunduğu 'Vahe Deprem Bölgesinde' bu hafta Adıyaman'da... Asrın felaketinde büyük kayıplar yaşayan Adıyaman'da Vahe Kılıçarslan, Çadırkent'i ziyaret edip depremzedelerle birlikte oluyor. Aynı zamanda Adıyaman'ın yıkılan binaları hakkında kurtarma ekipleri ile yapılan röportajlar ‘Vahe Deprem Bölgesinde’nin yeni bölümünde ekranlara geliyor.
 • 14:00 Dizi
  Star TV'nin sevilen yerli dizileri tekrar bölümleriyle ekrana geliyor.
 • 20:00 Çok Güzel Hareketler 2
  Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak'ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan'ın yönetimindeki atölyeden çıkan skeçleriyle ekrana geliyor.

Первый независимый телеканал Турции. С 17 октября 2011 года входит в медиа-холдинг Doğuş. Один из крупнейших производителей сериалов в Турции. Основана сыном бывшего президента и премьер-министра Турции Тургута Озала Ахметом Озалом и бизнесменом CEM Uzan под названием Star Magic Box. Пробное вещание канала началось 5 мая 1990 года. 4 августа того же года началось полноформатное вещание. В сентябре 2005 года он был передан Doğan Holding через Турецкий фонд страхования вкладов. 17 октября 2011 года канал был продан холдингу Doğuş Medya Grubu за 327 миллионов долларов.

Контент телеканала

Собственное производство таких сериалов как «Осколки», «Великолепный век: Кёсем Султан» и другие.

Back to top