Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:15 Aiz restēm (с.5)
  2018 г. Сезон 4/Серия 5 Kruss cenšas izlīgt ar Zulemu. Antonija atkal nokļūst cietumā par palīdzības sniegšanu Altagracijai. Tere nozog narkotikas, bet par to tiek apsūdzēts Riso.
 • 01:10 Ģēnijs uzvalkā 9 (с.4)
  2019 г. Сезон 9/Серия 4 4.sērijaFeja paziņo Donai, ka viņas un Hārvija attiecības rada interešu konfliktu un izsaka ultimātu – vai nu pārtraukt šīs attiecības vai atteikties no savas balss uzņēmuma valdē. Alekss satiek senu kolēģi Kregu Kameronu, kurš vēlas, lai Alekss pārliecina Samantu pieņemt darījumu kādā lietā, citādi viņš atklās kādu senu Aleksa noslēpumu. Feja lūdz Katrīnai pielāgot firmai rīcības kodeksu, un Luisam ir Katrīnai kāds lūgums šajā sakarībā.
 • 02:05 Vēstnieka meita (с.125)
  2019 г. Серия 125 125. sērijaSandžars saprot, ka video, kura dēļ viņš tika atbrīvots no cietuma, nav filmējis aitu gans, un to iedeva Jaja. Visi izmisīgi meklē Nari. Sandžars uzzina, ka Gedizs ar Nari apprecējušies. Sandžars ierodas slimnīcā uz līķa atpazīšanu, bet tā nav Nare.
 • 03:05 Vēstnieka meita (с.126)
  2019 г. Серия 126 126. sērijaSandžars turpina meklēt Nari. Policijas video viņš redz, ka Nare ir devusies prom ar lidmašīnu. No avīzes raksta Efeoglu ģimene uzzina par Gediza laulībām ar Nari. Meleka saprot, ka mamma ir viņu pametusi uz visiem laikiem. Sandžars lidostā atrod Nares atstāto automašīnu ar atvadvēstulēm.
 • 04:00 Viņas melo labāk 6 (с.37)
  2018 г. Сезон 6/Серия 37
 • 04:35 Viņas melo labāk 6 (с.38)
  2018 г. Сезон 6/Серия 38
 • 05:05 Viņas melo labāk 6 (с.39)
  2018 г. Сезон 6/Серия 39
 • 06:00 Viņas melo labāk (с.112)
  2013 г. Сезон 1/Серия 112 Stāsts par četrām sievietēm – Margaritu, Martu, Jolantu un Kristīni, kuras apzinās sevi nevis kā iekāres objektus, bet gan kā sievietes, kuras tiecas pēc īstas un mūžīgas mīlestības. Taču, kā zināms, mīlestībai vajadzīgas divas sirdis. Kad parādās trešā – draud briesmas, tiek piedzīvoti meli, atklāti sirds noslēpumi un sapņi, nodota draudzība. Risks, adrenalīns un ilgas pēc patiesas mīlestības – tas viss un vēl vairāk tiek piedzīvots šajā seriālā.
 • 06:30 Kristīgā programma "Ticīgo uzvaras balss" (с.6427)
  2015 г. Серия 6427 Reliģisks šovs, ko vada Kenets un Glorija Koplendi, vieni no vispazīstamākajiem TV evaņģēlistiem pasaulē.
 • 07:00 Labākās mājas ballītes (с.9)
  2016 г. Сезон 1/Серия 9 Lai kā mums patiktu mājas ballītes, tādas sarīkošana var sagādāt arī raizes un uztraukumus. Jautājumu netrūkst – kāda būs tēma, ko likt galdā, kā iekārtot māju, kā izklaidēt viesus, galu galā – vai viņiem patiks? Par laimi, pasākumu rīkotājai Linzijai Kentai ir idejas un padomi jebkurai situācijai un plānotajam pasākumam – vai tā būtu bērna dzimšanas dienas ballīte vai draugu vakariņas, kurās paziņot par saderināšanos, vai grāmatu klubiņa tikšanās, vai sālsmaizes ballīte. Linzija dodas ciemos, uzzina cilvēku vēlmes, izpēta telpas, noskaidro iespējas un ķeras pie darba!
 • 07:30 Aklais randiņš (с.61)
  2019 г. Сезон 1/Серия 61 61.sērijaMaura un Alondra devušās izklaidēties, taču ieplānotā jautrā izklaide beidzas negaidīti – ar kautiņu un nonākšanu apcietinājumā. Edrians atzīstas Lūsijai par saviem nodomiem. Mauras fani ir dusmīgi par viņas uzvedību bārā.
 • 08:25 Sapņotāji (с.159)
  2019 г. Сезон 1/Серия 159 Kad Melahata nostājas Himas priekšā un paziņo par savu kvēlo mīlu, visvairāk viņu pārsteidz nevis Selima negaidītā reakcija, bet gan pēkšņie jaunumi saistībā ar mantojumu. Sanema ir gana centusies Džanam palīdzēt atgūt atmiņu, ir laiks izdarīt izvēli.
 • 09:25 Mani remonta noteikumi 4 (с.26)
  2016 г. Сезон 4/Серия 26 Austrālijā veidots šovs, kas dod iespēju cilvēkiem mainīt dzīvi uz visiem laikiem. Šovā piedalās sešas komandas – katrai no tām ir māja, kam nepieciešams remonts. Paši saimnieki māju pamet, atstājot vien piecus noteikumus, ko noteikti grib vai negrib redzēt mājas interjerā. Māja tiek sadalīta piecos sektoros, katram tiek iedalīts konkrēts budžets, un komandas ķeras pie darba! Laika nav daudz – tikai nedēļa, bet darba pietiek! Šova dalībniekiem palīgā nāk interjera dizainere un eksperts būvniecībā, lai konsultētu un neļautu sadarīt lielas muļķības. Pēc nedēļas paveikto vērtē mājās īpašnieki un žūrija. Kad visas sešas mājas izremontētas, vismazāk punktus ieguvusī komanda šovu pamet, bet pārējās turpina cīņu. Otrajā kārtā komandas dodas katra uz savu māju un 24 stundu laikā veic vienas zonas pārveidi ar ierobežotu budžetu. Komanda, kas saņem vismazāk punktu, no šova tiek izslēgta. Trešajā kārtā tiek veikti darbi mājas ārpuses uzlabošanai un dārza zonas iekārtošanai. Lielajā finālā ir divas komandas, kuras sāncenša mājā remontē kādu nelielu slepeno telpu, un uzvarētāju nosaka skatītāju balsojums.
 • 10:20 Ko neteikt 2 (с.10)
  2022 г. Сезон 2/Серия 10 Īsās formas raidījums "Ko neteikt" vieglā un aizraujošā formā kliedē aplamus priekšstatus un aizspriedumus par cilvēkiem no dažādām sabiedrības grupām. Katrā raidījumā seši līdz astoņi dalībnieki atbildēs uz jautājumiem, kurus viņiem ikdienā nākas dzirdēt teju ik uz soļa. Ar šī raidījuma palīdzību tiks lauzti stereotipi, veicināta sabiedrības saliedēšanās, iecietība un tolerance vienam pret otru.
 • 10:25 Televeikala skatlogs (с.130)
  2022 г. Серия 130
 • 10:50 Ugunsgrēks 2 (с.35)
  2009 г. Сезон 2/Серия 35 Skatītāju iemīļotā TV3 seriāla UgunsGrēks nākamā sezona pārsteidz ne tikai ar pavērsienu seriāla varoņu dzīvē, bet arī ar jauniem varoņiem, kuru ādā iejutīsies Andris Bērziņš, Veronika Plotņikova un Zane Meldere, papildinot jau līdzšinējo aktieru ansambli – Leonu (Ģirts Ķesteris), Elzu (Ilze Ķuzule), Martu (Dita Lūriņa), Rihardu (Artūrs Skrastiņš), Aivaru (Uldis Dumpis) un citiem iemīļotiem tēliem, kuru savstarpējās attiecības met līkločus, kurus saista ciešas un arī neredzamas saites un ap kuriem virmo dažādi satraucoši un interesanti notikumi.
 • 11:25 Ugunsgrēks 2 (с.36)
  2009 г. Сезон 2/Серия 36 Skatītāju iemīļotā TV3 seriāla UgunsGrēks nākamā sezona pārsteidz ne tikai ar pavērsienu seriāla varoņu dzīvē, bet arī ar jauniem varoņiem, kuru ādā iejutīsies Andris Bērziņš, Veronika Plotņikova un Zane Meldere, papildinot jau līdzšinējo aktieru ansambli – Leonu (Ģirts Ķesteris), Elzu (Ilze Ķuzule), Martu (Dita Lūriņa), Rihardu (Artūrs Skrastiņš), Aivaru (Uldis Dumpis) un citiem iemīļotiem tēliem, kuru savstarpējās attiecības met līkločus, kurus saista ciešas un arī neredzamas saites un ap kuriem virmo dažādi satraucoši un interesanti notikumi.
 • 12:00 Ugunsgrēks 2 (с.37)
  2009 г. Сезон 2/Серия 37 Skatītāju iemīļotā TV3 seriāla UgunsGrēks nākamā sezona pārsteidz ne tikai ar pavērsienu seriāla varoņu dzīvē, bet arī ar jauniem varoņiem, kuru ādā iejutīsies Andris Bērziņš, Veronika Plotņikova un Zane Meldere, papildinot jau līdzšinējo aktieru ansambli – Leonu (Ģirts Ķesteris), Elzu (Ilze Ķuzule), Martu (Dita Lūriņa), Rihardu (Artūrs Skrastiņš), Aivaru (Uldis Dumpis) un citiem iemīļotiem tēliem, kuru savstarpējās attiecības met līkločus, kurus saista ciešas un arī neredzamas saites un ap kuriem virmo dažādi satraucoši un interesanti notikumi.
 • 12:35 Ugunsgrēks 2 (с.38)
  2009 г. Сезон 2/Серия 38 Skatītāju iemīļotā TV3 seriāla UgunsGrēks nākamā sezona pārsteidz ne tikai ar pavērsienu seriāla varoņu dzīvē, bet arī ar jauniem varoņiem, kuru ādā iejutīsies Andris Bērziņš, Veronika Plotņikova un Zane Meldere, papildinot jau līdzšinējo aktieru ansambli – Leonu (Ģirts Ķesteris), Elzu (Ilze Ķuzule), Martu (Dita Lūriņa), Rihardu (Artūrs Skrastiņš), Aivaru (Uldis Dumpis) un citiem iemīļotiem tēliem, kuru savstarpējās attiecības met līkločus, kurus saista ciešas un arī neredzamas saites un ap kuriem virmo dažādi satraucoši un interesanti notikumi.
 • 13:10 Zilonis studijā 2 (с.21)
  2023 г. Серия 21 Sarunu šovs par neērtiem, taču ļoti nozīmīgiem tematiem, kurus mēdz pārspriest radu lokā vai par kuriem labprātāk nerunā vispār. Jautājumi nav vienkārši, taču atbildes uz tiem mums palīdzētu vairot toleranci un mīlestību gan vienam pret otru, gan pret citādo starp mums. Aktuālus tematus cels gaismā šova vadītāji Agnese Drunka un Oskars Lepers, palīgā aicinot ekspertus un cilvēkus, kas paši saskārušies ar raidījumā risinātajiem tematiem. Viņi pārrunās ne tikai to, kā uz šiem jautājumiem būtu jāreaģē, bet arī raudzīs ierādīt iespējamos risinājumus citiem.
 • 14:10 Aizņemtie pret brīvajiem (с.2)
  2021 г. Сезон 1/Серия 2 Atrast savu sapņu vīrieti un laimēt 50 000 mārciņu – izklausās lieliski! Uz šādu iznākumu cer arī meitene, kura piekritusi aizraujošajai avantūrai – trīs nedēļu laikā no divpadsmit puišiem izvēlēties īsto un vienīgo, ar kuru dalīt iespaidīgo summu. Taču ir kāds āķis! Seši puiši ir brīvi, bet seši jau ir aizņemti. Viņu otrās pusītes ļāvušas viņiem darīt visu, kas nepieciešams, lai iekarotu meitenes sirdi, jo uzvaras gadījumā naudas balvu iegūs viņi! Cik tālu puiši būs gatavi iet, lai pierādītu, ka viņi nav aizņemti? Vai meitene izslēgšanas procesā spēs atpazīt neprecētos puišus? Un kuru viņa izvēlēsies kā savu sapņu vīrieti?
 • 15:10 Grejas anatomija 3 (с.7)
  2006 г. Сезон 3/Серия 7 Kungu kompānija – Dereks, Džordžs, Alekss, Bērks, Ričards, Džo un Valters dodas izbraucienā pie dabas, lai atpūstos un makšķerētu. Meredita tikmēr asistē Markam dzimuma maiņas operācijā. Kristīna tiek sodīta par to, ka nodzēsa Beilijas vārdu no tāfeles. Izija izvairās no diskusijām par viņas sērām. Edisone strādā kopā ar Keliju.
 • 16:05 Grejas anatomija 3 (с.8)
  2006 г. Сезон 3/Серия 8 Dereks un Meredita sāk savas attiecības no sākuma. Slimnīcā tiek uzņemts Džordža tēvs. Marks izmanto internus savām privātām vajadzībām. Džordžam rodas aizdomas par Bērka roku, jo viņš izbraucienā pamanījis, ka tā trīc. Alekss mēģina atkal satuvināties ar Iziju, bet Ričards pieņem lēmumu attiecībā uz savu laulību un Mereditas māti.
 • 17:05 Iegūt visu (с.40)
  2020 г. Сезон 1/Серия 40 40. sērijaArtemio kārtējo reizi lūdz Evai šķiršanos, bet viņa paziņo, ka piekritīs tikai tad, ja viņš pametīs Luisu. Minerva iesaka Āronam noliegt, ka viņš zināja patiesību par Esmeraldas dēlu un uzvelt vainu Patrisio. Leonels pārsteidz Valēriju un Mateo, pasakot paldies Mateo par Valērijas aizvešanu pie ārsta. Esmeralda lūdz Ārona palīdzību, lai atraktu viņas dēla kapu.
 • 18:05 Vēstnieka meita (с.127)
  2019 г. Серия 127 127. sērijaVēstnieks izjūt nožēlu par izdarīto. Sandžars izraida Jaju no savrupnama. Sandžars iedod Gedizam Nares atstāto laulības šķiršanas protokolu. Sandžars nodedzina kalnu namiņu kopā ar Nares vēstuli. Efeoglu ģimene smagi pārdzīvo Nares aizbraukšanu. Sandžars ar Meleku vienojas sākt jaunu dzīvi bez Nares.
 • 19:05 Vēstnieka meita (с.128)
  2019 г. Серия 128 128. sērijaGedizs pārdzīvo Nares aizbraukšanas dēļ. Sandžars nespēj izlemt, kā rīkoties. Halise kategoriski nevēlas, lai viņš brauc meklēt Nari, savukārt Elvana mudina viņu to darīt. Pilsētā visi ignorē Gedizu. Halise izsaka ultimātu Refikai. Jaja dodas pie ārsta.
 • 20:05 Rizoli un Aila (с.17)
  2015 г. Сезон 6/Серия 17 Bostonas noziedzības elitei nāksies pasvīst, jo pie darba ķeras detektīve Džeina Rizoli un viņas draudzene patologanatome Mora Aila. Tiešās, sarkastiskās un prasīgās detektīves Rizoli sirdī plūst itāļu asinis, kas uzbango ikreiz, kad kaut kas nenotiek pēc viņas prāta. Tikmēr nosvērtā, ar asu prātu apveltītā Aila ir pilnīgs viņas pretstats, un labi, ka tā, jo autopsijā viņas precizitāte lieti noder. Lai arī abas izmeklētājas nevarētu būt atšķirīgākas, kad jāpanāk taisnīgums, viņas sader kā cimds ar roku, atšķetinot noziegumus ar velnišķīgu efektivitāti.
 • 21:05 Rizoli un Aila (с.18)
  2015 г. Сезон 6/Серия 18 Bostonas noziedzības elitei nāksies pasvīst, jo pie darba ķeras detektīve Džeina Rizoli un viņas draudzene patologanatome Mora Aila. Tiešās, sarkastiskās un prasīgās detektīves Rizoli sirdī plūst itāļu asinis, kas uzbango ikreiz, kad kaut kas nenotiek pēc viņas prāta. Tikmēr nosvērtā, ar asu prātu apveltītā Aila ir pilnīgs viņas pretstats, un labi, ka tā, jo autopsijā viņas precizitāte lieti noder. Lai arī abas izmeklētājas nevarētu būt atšķirīgākas, kad jāpanāk taisnīgums, viņas sader kā cimds ar roku, atšķetinot noziegumus ar velnišķīgu efektivitāti.
 • 22:00 Plāns uz mūžu
  2021 г. Emma ir pasākumu plānotāja, kurai nav laika mīlestībai. Viņas māsai ir paredzētas kāzas pēc sešām nedēļām. Emma piekrīt tās plānot kopā ar Laiemu, ar kuru viņai pirms pāris gadiem bija neveiksmīgs aklais randiņš.
 • 23:55 Aiz restēm (с.6)
  2018 г. Сезон 4/Серия 6 Sandovals panāk, ka Fatimu izvaro, lai izdarītu spiedienu uz Zulemu. Zulemai jāatklāj Altagracijas atrašanās vieta. Solei progresē Alcheimera slimība.
Back to top