Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:35 Greitojo reagavimo būrys (с.9)
  2020 г. Сезон 4/Серия 9 Seržantas Danielis, buvęs jūrų pėstininkas, gimęs ir augęs Los Andžele, paskiriamas vadovauti specialiajam padaliniui. Jis suburia itin gerai pasirengusių vyrų ir moterų komandą, kurios užduotis – nedelsiant reaguoti į mieste vykdomus nusikaltimus. Tačiau ar pavyks nutiesti tiltą tarp pareigūnų ir vietos bendruomenės? Kaip suderinti sentimentus gimtojo miesto gatvių gyvenimui ir pareigą?
 • 01:35 Ugnies žiedas
  2013 г. Iš siautulingo vandenyno gelmių į paviršių iškyla monstrų armija. Gailesčio nepažįstantys milžiniški padarai siekia pasisavinti gyvybę palaikančius išteklius. Prasideda nuožmus karas, kuriame paskutine žmonijos viltimi tampa didžiuliai robotai Jėgeriai. Režisierius Guillermo Del Toro meistriškai valdo vizualiąją juostos pusę, kuri neįtikėtinai estetiška ir įtaigi, o scenos prisodrintos kvapą gniaužiančių specialiųjų efektų ir intensyvių kovos epizodų. Originalus pavadinimas "Pacific Rim".
 • 04:00 Volkeris, Teksaso reindžeris (с.148)
  1996 г. Серия 148 Volkeris, kovos menų meistras, su savo partneriu Traivetu yra Teksaso reindžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje.
 • 04:45 Volkeris, Teksaso reindžeris (с.149)
  1996 г. Серия 149 Volkeris, kovos menų meistras, su savo partneriu Traivetu yra Teksaso reindžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje.
 • 05:30 Programos pabaiga
 • 06:00 Linksmųjų Neklaužadų Kinas. Beprotiškos melodijos (с.14)
  2019 г. Серия 14 Visų mylimi ir puikiai pažįstami personažai nenustoja stebinti nuolat įsipainiodami į kvapą gniaužiančius nuotykius.
 • 06:15 Beprotiškos melodijos (с.15)
  2019 г. Серия 15 Visų mylimi ir puikiai pažįstami personažai nenustoja stebinti nuolat įsipainiodami į kvapą gniaužiančius nuotykius.
 • 06:30 Tomo ir Džerio nuotykiai (с.6)
  1975 г. Серия 6 Simpatiškas katinas Tomas ir linksmasis peliukas Džeris niekuomet nepavargs lenktyniauti, bet ištikus bedai jie visuomet yra pasiruoše išgelbeti vienas kita. Tikras animaciniu filmuku klasikos šedevras!
 • 07:00 Turtuolė varguolė (с.9)
  2014 г. Сезон 2/Серия 9 Ypatingo populiarumo Ukrainoje sulaukęs realybės šou, kurio kiekvienoje serijoje paprasta mergaitė iš kaimo pasikeičia vietomis su miesto fyfa. Tris dienas valstietė gyvena nerūpestingą turtingo miesto gyvenimą, o jos kolegė patiria visus kaimo gyvenimo (ne)žavesius. Pasibaigus nuotykiui, jos pirmą kartą susitinka pasidalyti savo įspūdžiais. Pilnas emocijų šou, kupinas ironijos, humoro, jaudulio ir savo vertybių perkainojimo.
 • 08:00 Volkeris, Teksaso reindžeris (с.150)
  1996 г. Серия 150 Volkeris, kovos menų meistras, su savo partneriu Traivetu yra Teksaso reindžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje.
 • 09:00 Volkeris, Teksaso reindžeris (с.151)
  1996 г. Серия 151 Volkeris, kovos menų meistras, su savo partneriu Traivetu yra Teksaso reindžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje.
 • 10:00 Rimti reikalai (с.87)
  2022 г. Сезон 5/Серия 87 Į žiūrimiausią serialą sugrįžta žiūrovų pamėgtas aktorius Mantas Vaitekūnas ir jo personažas Gabris. O kokį vaidmenį įkūnys naujai prisijungęs legendinis aktorius Sigitas Račkys? Naujame "Rimtų reikalų" sezone žiūrovų lauks laiko kilpa, ratas apsisuks ir veiksme – viską nustelbs Hardo ir Gabrio priešprieša.
 • 10:30 Rimti reikalai (с.88)
  2022 г. Сезон 5/Серия 88 Į žiūrimiausią serialą sugrįžta žiūrovų pamėgtas aktorius Mantas Vaitekūnas ir jo personažas Gabris. O kokį vaidmenį įkūnys naujai prisijungęs legendinis aktorius Sigitas Račkys? Naujame "Rimtų reikalų" sezone žiūrovų lauks laiko kilpa, ratas apsisuks ir veiksme – viską nustelbs Hardo ir Gabrio priešprieša.
 • 11:00 Bus visko (с.28)
  2022 г. Серия 28 Įkvepiančios istorijos iš Lietuvos ir viso pasaulio, kurios pakeis suvokimą apie tai, kas yra laimė ir tikroji sėkmės kaina.
 • 12:00 Vidurdienio žinios
  Išsamios, patikimos ir profesionalios žinios: Lietuvos įvykiai ir užsienio naujienos, karščiausi reportažai ir tiesioginiai reporterių jungimaisi iš įvykio vietų.
 • 13:20 Turtuolė varguolė (с.10)
  2014 г. Сезон 2/Серия 10 Ypatingo populiarumo Ukrainoje sulaukęs realybės šou, kurio kiekvienoje serijoje paprasta mergaitė iš kaimo pasikeičia vietomis su miesto fyfa. Tris dienas valstietė gyvena nerūpestingą turtingo miesto gyvenimą, o jos kolegė patiria visus kaimo gyvenimo (ne)žavesius. Pasibaigus nuotykiui, jos pirmą kartą susitinka pasidalyti savo įspūdžiais. Pilnas emocijų šou, kupinas ironijos, humoro, jaudulio ir savo vertybių perkainojimo.
 • 14:30 Meilei nereikia žodžių (с.15)
  2016 г. Серия 15 Sėkmingas, šeimos verslą plėtojantis jaunuolis sutinką ją – nerūpestingą gražuolę, kuriai po studijų niekaip nesiseka įsidarbinti. Mergina sulaukia šeimos ultimatumo – per 24 valandas susirasti darbą arba grįžti į gimtąjį kaimelį ir ištekėti už motinos išrinkto jaunikio. Kaip klostysis merginos likimas sutikus beprotiškai patrauklų, bet labai aukštus reikalavimus keliantį verslininką?
 • 15:30 Auksinis berniukas (с.13)
  2022 г. Серия 13 Jauna mergina yra verčiama tekėti už turtingo jaunikio. Jaunikis ne tik turtingas, bet ir leidžiantis sau gyventi be jokių suvaržymų ar įsipareigojimų. Ar santuokinis gyvenimas pakeis jo įpročius? O kaip tokį vyrą priims geraširdė žmona?
 • 16:30 Labas vakaras, Lietuva
  Kasdienė informacinė pokalbių laida "Labas vakaras, Lietuva" pirmoji pateikia dienos naujienas ir estafetę perduoda pavakario ir vakaro LNK žinioms. Laidos vedėjai su plačiomis šypsenomis pasitinka iš darbo grįžtančius žiūrovus su naujausiomis žiniomis iš Lietuvos ir pasaulio, pramoginėmis naujienomis, orų prognozėmis.
 • 18:30 Žinios
  Karščiausios Lietuvos ir užsienio naujienos, tiesioginiai reportažai iš įvykio vietų. 18.30 val. žinias veda \rEglė Šantaraitė ir Rolandas Vilkončius bei Lina Kairytė ir Aurelijus Bezekavičius. 21.30 val. žinias – Gintaras Deksnys.
 • 19:20 Sportas
  Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos. Laidos vedėjai – Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Adomas Grinius.
 • 19:27 Orai
  Tiksli orų prognozė Lietuvoje ir pasaulyje. Vedėja – Karolina Liukaitytė ir Paulius Skučas.
 • 19:30 KK2 (с.118)
  Серия 118 KK2 papūgos pačios pirmosios atsidurs naujienų ir įvykių sūkuryje, skersai įstrižai skraidys Lietuvos politinėje padangėje ir fiksuos karščiausias naujienas.
 • 20:00 Šeškinės 20. Giedriaus ir Džiugo šou (с.29)
  Серия 29 Intelektualaus humoro laida, kurioje jėgas suvienijo niekada geros nuotaikos nestokojantys savo srities profesionalai – Giedrius Savickas ir Džiugas Siaurusaitis. Rafinuotas, sumanus bei nuotaikingas Lietuvos teatro ir kino aktorių duetas leis pasimėgauti subtiliu humoru ir kartu su laidos svečiais pasinerti į aktualiausius šių dienų įvykius. Išskirtinis TV šou simboliškai pavadintas "Šeškinės 20", nes būtent toks yra Vilniuje įsikūrusios LNK televizijos adresas ir šou namai.
 • 21:00 Man reikia meilės (с.15)
  Серия 15 Didelio populiarumo sulaukusio serialo "Monikai reikia meilės" personažai grįžta naujajame seriale "Man reikia meilės". Visiems puikiai pažįstamos Lionios (akt. Džiugas Siaurusaitis) ir Zinos (akt. Ilona Kvietkutė) šeimos kasdienybę sujauks nauja įsimylėjėlių pora – Deimantas (akt. Arnas Ašmonas) ir Vilma (akt. Gabija Staniulytė). Susikirs dveji skirtingų kartų, požiūrių ir įpročių, tiesiog kardinaliai skirtingi gyvenimai.
 • 21:30 Žinios
  Karščiausios Lietuvos ir užsienio naujienos, tiesioginiai reportažai iš įvykio vietų. 18.30 val. žinias veda \rEglė Šantaraitė ir Rolandas Vilkončius bei Lina Kairytė ir Aurelijus Bezekavičius. 21.30 val. žinias – Gintaras Deksnys.
 • 22:20 Sportas
  Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos. Laidos vedėjai – Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Adomas Grinius.
 • 22:27 Orai
  Tiksli orų prognozė Lietuvoje ir pasaulyje. Vedėja – Karolina Liukaitytė ir Paulius Skučas.
 • 22:30 Raudonas dangus
  2014 г. Į nemalonę patekęs naikintuvo pilotas vadovauja maištininkų būriui. Jų tikslas – rasti masinio naikinimo ginklą. Maištininkams teks įveikti daug kliūčių ir pakilti į dangų, kad susigrąžintų ir karinę, ir asmeninę šlovę. Originalus pavadinimas "Red Sky".
Back to top