Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 01:30 Kuzey Güney
  Kuzey ve Güney, pusuladaki iki farklı yön gibi, karakterleri ve hayalleriyle de farklı iki kardeştir. Birbirlerine olan bağlılıkları dışında tek ortak noktalarıysa, babaları Sami’nin işlettiği simit fırınına sığamayacak kadar büyük hayallerinin olmasıdır. Ancak iki kardeşin hayallerinin gerçeğe dönüşebilmesi için kaderlerini de değiştirmeleri gerekecektir.
 • 03:30 M.Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti
  Ramazan ayını yaşayacağımız günlerde, bu çok özel ayın bereketi, önemi ve Ramazan ayını güzelleştirmenin yolları M. Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti'nde izleyiciler ile buluşuyor.
 • 05:45 Güneşi Beklerken
  Demet ve Zeynep, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır. Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Arkadaşının teklifiyle İstanbul'da yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan Demet ve Zeynep için yeni yaşam hiç kolay olmayacaktır.
 • 09:00 Neler Oluyor Hayatta
  Yorumlarıyla fark yaratan Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı, gündeme ve insana dair her konuya değiniyor.
 • 11:00 Hayat Şarkısı
  Bayram’ın küçük oğlu Kerim, Almanya’da okuduğu fakülteden mezun olmak üzeredir. Kurban bayramı tatili için İstanbul’a gelir. Babasının yıllar önce çocukluk arkadaşı Salih’e verdiği sözü tutmaya kararlı olduğunu ve hala köylerinde yaşayan Salih’in büyük kızı Melek ile evlendirileceğini öğrenir. Kerim babasının zoruyla köye geldiğinde Melek’in de bu evlilikten kaçınmak için sebepleri olduğunu öğrenir ve çok rahatlar. Melek’in kardeşi Hülya ilk gördüğü günden beri Kerim’e aşıktır ve onun Kerim ile ilgili planları çoktan devreye girmiştir.
 • 16:00 Aşk ve Umut
  Edremit’te zor koşullar altında hem çalışıp hem üniversite sınavına hazırlanan Zeynep, sonunda Türkiye beşincisi olup istediği üniversitesinin hukuk bölümünü kazanır. Üniversiteye gitmek için annesi ile İstanbul’a taşınma hayalleri kuran Zeynep, annesi Gönül’ün başına gelen talihsizlikten haberdar değildir. Gönül, kızının hayatından onun iyiliği için çıkarken yapayalnız kaldığını düşünen Zeynep’in kaderi öldüğünü sandığı babası ile değişecektir.
 • 17:00 Hicran
  Hicran, yedi yıl önce bebeğini doğum sırasında kaybetmiştir. Şimdi üvey annesi Keriman ve yakın arkadaşı Elif’le birlikte yaşıyordur. Yıllar önce; Emre’nin eşi Maral, doğum sırasında bebeğini kaybetmiştir. Aynı hastanede doğum yapan Hicran ise bir kız bebek dünyaya getirmiştir. Ancak üvey annesi Keriman, Hicran’ın bebeğini; Maral’ın annesi Aliye’ye satmış ve Hicran’a doğum sırasında bebeğinin öldüğünü söylemiştir. Böylelikle; Melek, Emre’yle Maral’ın kızı olarak hayatına başlamıştır. Melek ise annesi öldükten sonra bir daha konuşmamış ve içine kapanmıştır. Ve yıllar sonra hayat, Hicran’la kızı Melek’i bir araya getirir..
 • 20:00 Camdaki Kız
  Muzo; Hayri’nin evli ve çocuklu olduğunu öğrendikten sonra Hayri’den Nalan’a bunu derhal anlatmasını ister; Hayri de mecburen kabul eder. Emir’in şirkete ziyaretinin sebebi Selen’i de Levent’i de şaşırtır. Sedat, duyduğu pişmanlığı Nalan’dan samimiyetle özür dileyerek gösterir.Billur ve Nalan, Hafize’yi Hayri’nin çalıştığı kebapçıya götürürler ancak Türkan’ın aklına düşen şüphe onu da çocuklarla kebapçıya götürecektir. Sedat ise kendini bile bile ateşe atar.

«Kanal D HD» является одним из национальных телевизионных каналов, вещающих в Турции. Национальный канал вышел на первый план с серией фильмов и с 84 отечественными и 13 зарубежными сериалами, 93 отечественными и 9 зарубежными сериалами. По состоянию на 2009 год он получил звание самого популярного канала в Турции.

«Kanal D HD» начал вещание в высоком разрешении 1 октября 2006 года под названием DHDTV. Это первый национальный телевизионный канал высокой четкости в Турции. Вскоре после прекращения вещания, с 1 сентября 2008 года на платформе D-Smart канал снова начал вещание под названием D HD.

Контент телеканала

Программы в HD;

Сериалы 

Журналы;

Конкурсы;

Театральная жизнь»

Еда;

Новости.

Back to top