Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 01:00 İkimizin Yerine
  Anandi, Jagdish ile evlendiğinde aşk kavramının farkında olmayacak kadar küçüktür. Ancak geçen yıllar içinde Jagdish’i tanır ve aşık olur. Ama bu aşkı karşılıksızdır. Çünkü Jagdish, Gauri isimli bir kızı seviyordur. Jagdish, Anandi’den boşanır ve Gauri ile evlenir. Jagdish’in ailesi Gauri’yi kabullenmez ve Gauri, Jagdish’in ailesine karşı kin besler. Jagdish ise yaptığı hatayı anlayıp pişman olsa da bazı şeyler için çok geç kalmıştır. Jagdish, ailesinden özür dileyip, Anandi ile tekrar barışmak istese de önünde başka engeller vardır. Anandi’nin hayatına Shivraj Shekhar girmiştir.
 • 08:15 Merhaba Hayat
  Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın kapıları Merhaba Hayat ile açılıyor. Merhaba Hayat, sağlıklı bir yaşam için gereken bilgilerle evlere konuk oluyor. Meral Karadağ’ın sunumuyla ekrana gelen programda Op. Dr. Aret Kamar ve Meltem Açıkel'in hazırlayacağı çok önemli bilgiler ekran başındakilere aktarılıyor.
 • 09:50 Muhabbet Kapısı
  Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı, İslamiyet’e dair merak edilen konulara açıklık getiriyor.
 • 11:45 Başkent Kulisi
  Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu, siyaset dünyasındaki önemli gelişmelerin yer aldığı Başkent Kulisi bu hafta MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’yı ağırlıyor.
 • 12:45 Cici Annem
  İrem için iş hayatı ve kariyeri yuvasından ve istemeyerek doğurduğu kızından önde gelmektedir. İrem kocasını ve kızını gelecekteki başarılarının önünde bir engel olarak görmektedir. Sonunda kocasından boşanır ve kızı Esin'i de almak istemez. Esin bir süre sonra babasının başka bir kadınla evleneceği haberi ile sarsılır. Bir üvey anne istememektedir. Çünkü üvey anne, Esin'in gözünde dayak, eziyet ve korku demektir. Esin'in babası Ufuk'la evlenen Zeynep, hiç de düşündüğü gibi çıkmaz. Kendisi de üvey anne elinde büyüyen ve çok acı çeken Zeynep, Esin'e yaşadıklarının tam tersi şekilde davranmaktadır.
 • 14:40 Şoray Uzun Yolda
  Ekranların muzip gezgini Şoray Uzun’un sunduğu programda, her hafta Türkiye’nin değişik bölgelerinden farklı renkler ve ilginç hikayeler ekrana geliyor. Anadolu’nun ilginç gelenekleri, rengarenk beldeleri ve sıcak insan manzaraları seyirciyle buluşuyor.
 • 16:40 Gezelim.com
  Türkiye’den ve dünyadan seyahat haberlerinin yer aldığı programda, gezilecek yerler konusunda da rehberlik ediliyor.
 • 17:00 Dünyayı Geziyorum
  Özlem Tunca'nın hazırlayıp sundugu program, izleyicileri her hafta dünyanın bambaşka köşelerine alıp götürüyor. Farklı kültürleri ve bambaşka yaşamları Dünyayı Geziyorum programında bulabilirsiniz.
 • 19:00 Fedakar
 • 21:15 Bahar Kapıda
  Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne, hasadından pazarına, vakitli vakitsiz Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler..

«Kanal 7 HD» является национальным телевизионным каналом, который вещает в Турции в рамках новой мировой медиа-группы. Главный редактор 7-го канала-Захид Акман.

9 ноября 2009 года он было открыто вещание для турок в Европе. Ранее он транслировался под названием «Канал 7 инт». 23 августа 2020 года он прекратил вещание из-за начала вещания в высоком разрешении.

«Kanal 7 HD» - это канал высокого разрешения, основанный 18 сентября 2014 года, который транслирует одновременно с каналом «Kanal 7». Главный редактор канала - Захид Акман. Вещание спутниковое и кабельное.

Контент телеканала в HD

Массовые передачи;

Религиозные программы;

Настоящая жизнь;

Новости.

Back to top