Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:05 Riigimehed (с.2)
  Eesti, 2013 г. Сезон 2/Серия 2 - «Suur sisenemine» Lõpp valskusele ja varjamisele! Poliitika peab olema täielikult avalik! Koguneb uue poliitilise jõu asutav kogu.
 • 00:35 Üle parda (с.4)
  Eesti, 2019 г. Сезон 1/Серия 4 Tormisel merel on veedetud juba üle nädala, osalejad on unustanud kaamerasilma ja juba ka avanevad, seda nii heas kui ka halvas. Saates uued karmid teemad ja moslem Steven seisab dilemma ees... Kuidas on võimalik koos seilata inimesega, kes eitab holokausti? Viiking Mati süüdistab samas moslemeid Euroopa terrorirünnakutes. Teemad on läinud hoogsaks ja emotsioonid on laes. Tundub, et purjetajatel on tekkinud tugevad antipaatiad ja sümpaatiad. Autor Ken Saan, operaator Ivar Heinmaa, tootja Alpimaja OÜ.
 • 01:05 Ringvaade (с.2491)
  Eesti, 2023 г. Сезон 14/Серия 2491
 • 02:00 4x4. Aafrika (с.11)
  Eesti, 2019 г. Сезон 1/Серия 11 Sarja viimases osas jätkub pikk tagasitee. Külastame Tiebele kuulsate värviliste majadega küla ja proovime Mauritaania viisasid saada. Reisiseltskonna read hõrenevad pidevalt ja alates Mali pealinnast Bamakost jääb reisile alles vaid kaks autot ning neli seiklejat. Üheskoos asutakse Malist Mauritaaniasse pääsemise võimalusi otsima, ent kõik katsed jäävad positiivse lahenduseta. Lõpuks ei jäägi muud üle, kui uuesti Senegali sõita ja sealtkaudu reisi jätkata. Tootja Matkafilm OÜ.
 • 02:30 OP (с.155)
  Eesti, 2023 г. Сезон 6/Серия 155 OPi stuudiokülaliseks on noor lavastaja Jarmo Reha, kes on teatriaasta auhindade nominentide seas. Teatriaastast ning auhindamisest räägivad ka kriitikud Karin Allik ja Madli Pesti. Dirigent Ingrid Roose juhtimisel kõlas möödunud nädalal Pariisi Filharmoonias Veljo Tormise kontsert, kus 80 prantslast laulis soome-ugri keeltes - OP oli kohal. Märtsi alguses sai Itaalias Bologna rahvusvahelisel lasteraamatumessi illustratsiooninäitusel näha ka illustraator Pamela Sameli töid, mis valiti välja enam kui 4000 kandideerija hulgast. Restaureerimine aeganõudev täppisteadus - OP käis uurimas, kuidas Konserveerimis- ja Digiteerimiskeskus Kanut sellega tegeleb.
 • 03:30 Osoon (с.1105)
  Eesti, 2023 г. Сезон 31/Серия 1105 Miks veavad parimais aastais mehed ennast ikka ja jälle järvejääle kalale? Käime harrastuspüüdjatega Lämmijärve jääl ja tutvume talvise kalapüügi iseärasustega. Läheme matkajuhtide kursusega loodusretkele ja uurime, kuidas käib selle ameti õppimine ning mida üldse üks matkajuht oskama ja teadma peab. Karl-Ander Adami portreteerib Eestis talvitumas käivaid siidisabasid. Saate autorid on Kristo Elias ja Sander Loite, toimetaja Kaur Maran, režissöör Keiti Väliste, produtsent Heiki Sepp.
 • 03:58 ERR.ee uudised (с.82)
  Eesti, 2023 г. Серия 82
 • 07:55 Terevisioon (с.54)
  Eesti, 2023 г. Сезон 23/Серия 54 „Terevisioonis" on koos uudised, ilmateade, olulised jutuajamised ja mõnusad külalised. Säravad saatejuhid Katrin Viirpalu, Juhan Kilumets, Liisu Lass ja Reimo Sildvee annavad endast parima, et kõik teie päevad algaksid energiliselt ning hästi. Režissöörid Elo Selirand ja Keiti Väliste, produtsent Rait Roland Veskemaa.
 • 10:05 Grantchester (с.3)
  Inglise, 2020 г. Сезон 5/Серия 3 Ehkki Willi ja ajakirjanik Ellie suhe on konarlikult alanud, lähevad nad esimesele kohtingule kinno. Ent jõhker mõrv katkestab peagi meelelahutuse.
 • 10:55 Terevisioon (с.54)
  Eesti, 2023 г. Сезон 23/Серия 54
 • 13:10 OP (с.155)
  Eesti, 2023 г. Сезон 6/Серия 155 OPi stuudiokülaliseks on noor lavastaja Jarmo Reha, kes on teatriaasta auhindade nominentide seas. Teatriaastast ning auhindamisest räägivad ka kriitikud Karin Allik ja Madli Pesti. Dirigent Ingrid Roose juhtimisel kõlas möödunud nädalal Pariisi Filharmoonias Veljo Tormise kontsert, kus 80 prantslast laulis soome-ugri keeltes - OP oli kohal. Märtsi alguses sai Itaalias Bologna rahvusvahelisel lasteraamatumessi illustratsiooninäitusel näha ka illustraator Pamela Sameli töid, mis valiti välja enam kui 4000 kandideerija hulgast. Restaureerimine aeganõudev täppisteadus - OP käis uurimas, kuidas Konserveerimis- ja Digiteerimiskeskus Kanut sellega tegeleb.
 • 14:10 Koeratüdruk Lotte lugu
  Eesti, 2015 г. Janno Põldma ja Heiki Ernitsa loodud Lottest on saanud nähtus, mille najal sirgub tõenäoliselt veel palju põlvkondi, nii meie kui ka suure maailma lapsi. Kuidas kasvas rõõmsameelne, leidlik ja sõbralik koeratüdruk sedavõrd suureks? Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar. Täna on Heiki Ernitsal 70. sünnipäev. Palju õnne!
 • 15:05 Köögikodanikud (с.3)
  Eesti, 2012 г. Сезон 2/Серия 3 - «Gruusia restoran Kolhethi» Olen Pärnus. Suvepealinnas, mis on talvel sügavas talveunises koomas. Ja ometi on siin kusagil tuksumas müütideaegne kohake - Gruusia restoran "Kolhethi". Olümpose jumalate ja kangelaste ajal käis "Kolhetis" vägilane Iason koos argonautidega näppamas müütilist kuldvillakut. Mis seal salata - vaatamata tänapäevale - loodan isegi näpata retsepte ja killukest Kaukaasia soojust, mis "Kolhethi" pärnakate ning supelsakste seas hinnatuks on teinud. Näis, mis saab...
 • 15:35 Esimene stuudio (с.25)
  Eesti, 2023 г. Сезон 5/Серия 25 Saatesari avab erinevaid päevakajalisi teemasid, mis sünnivad meie igapäeva-elust, alates poliitikast ja majandusest, lõpetades sotsiaalia ning kultuuriga. Saatejuhid Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Mirko Ojakivi. Režissöör Maarika Lauri, produtsent Tiina-Mari Koljak.
 • 16:00 EPA 70. Elu parimad aastad
  Eesti, 2021 г. 70 aastat tagasi loodi Eesti Põllumajanduse Akadeemia ehk EPA. Rohkem kui seitsme kümnendi jooksul on Maaülikool kasvatanud mitu põlvkonda inimesi, kes on meile sõna otseses mõttes leiva lauale toonud, seisnud meie maa, metsade, loomade ja liikide keslikkuse eest. Eesti Maaülikooli pere hoiab ka rohepöördesse sukelduva Euroopa tulevikuvõtmeid. Aga loodus- ja põllumajandushariduse kõrval märgib suure vilistlaskonna jaoks EPA ka Elu Parimaid Aastaid. Saatejuht Urmas Vaino, toimetaja Maarja Merivoo-Parro, režissöörid Andres Lepasar ja Rauno Viltrop, produtsent Birgit Rae.
 • 17:00 Iseolemine (с.1)
  Eesti, 2017 г. Сезон 2/Серия 1 - «Johann» Johann on Downi sündroomiga 20-aastane noormees. Kuidas leida oma koht ühiskonnas, kui see sinult suurt ei ootagi? Sellest meie esimene iseolemise lugu. Saatejuht Margus Saar, toimetaja Christel Karits, režissöör Keiti Väljaste, produtsent Aarne Kraam, tootja AA Visioon Stuudio.
 • 17:30 ehh, uhhuduur (с.1)
  Eesti, 2011 г. Сезон 3/Серия 1 Issanda aastal 2002 sai teoks viie mõneti poisikeseliku, aga püüdlikult kohusetundliku mehe süüdimatult vastutustundetu rattamatk üle Himaalaja aheliku. No lihtsalt proovimaks, kas läheb õnneks. Sõita rattaga Mongooliast Hiina ja Tiibeti kaudu Nepaali välja. 4000 kilomeetrit läbi kõrbe ja üle maailma kõrgeimate kurude. Uudistades maailma ja avastades iseennast. Üks ots. Üks kord. Et oleks enne möödapääsmatut kõngemist mõni lugu lastelastele pajatada. Nagu reisil ikka - midagi kaotad, midagi leiad. Kadus eelarvamus maailmast, kui hirmsast ja ohtlikust hädaorust. Jubedatest ning vaenulikest inimestest, kükloopidest ja sireenidest. Mongoolia rongist leiti aga sõna uhhuduur, mis tähendab kõike ja ilmselt mitte midagi. Sündis idee vändata siis juba ümber maakera. Jupikaupa, iga nelja aasta järel, alustades sealt, kus eelmine kord lõpetati. Mõeldud, otsustatud - rumalad ideed teoks! Aastaks 2050 Ulaanbaatarisse ringiga ümber kera tagasi. Vähemalt need, kes elus ja 80-aastaselt veel liikumisvõimelised. Nii see lugu hargnema hakkas. Mongooliast Nepaali. Nepaalist Iraani. Iraanist Etioopiasse. Üheksa kuud. Kolmteist riiki. Kümme tuhat kilomeetrit. Autor ja režissöör Priit Kuusk, toimetaja Mart Kuusk, operaator Liivo Niglas.
 • 18:00 Aktuaalne Kaamera (с.324)
  Eesti, 2023 г. Серия 324
 • 18:05 Õnne 13 (с.469)
  Eesti, 2010 г. Сезон 18/Серия 469 Laine avastab, et tema kindlast peidukohast on kroonid viimseni kadunud. Aga seekord pole rotid neid ära söönud. Lugu on palju hullem - kroonide asemele on tekkinud eurod. Allanil on viimasel ajal kehv uni. Teadagi, miks - muremõtted. Ahvenal on aga ilus päev. Ta kirjutab valmis jõulujutluse ja spaas kaetakse talle täiesti ootamatult otse ametipaberite kõrvale kodune lõunalaud!
 • 18:35 Grantchester (с.4)
  Inglise, 2020 г. Сезон 5/Серия 4 Rabast leitakse surnuna paljas noormees, kes näib olevat seotud Cambridge'i ülikooli ravimiprojektiga. Will maadleb juhtumit lahendades süütundega oma isa surma pärast, Cathy varjab aga ikka Geordie eest tõde oma ema kohta.
 • 19:30 Aktuaalne Kaamera (с.324)
  Eesti, 2023 г. Серия 324
 • 20:00 Ringvaade (с.2492)
  Eesti, 2023 г. Сезон 14/Серия 2492 "Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
 • 21:00 Laulu- ja tantsumängud (с.4)
  Eesti, 2023 г. Сезон 1/Серия 4 Laulavad noorte segakoor Vox Populi ja Untsakad ning tantsu lööb Sõprus. Saatejuht Margus Saare juhtimisel panevad oma teadmised armsast laulu- ja tantsupeost proovile Ilma Adamson, Agne Kurrikoff-Herman ja Meelis Kompus ning Elina Nechayeva, Toomas Uibo ja Margus Põldsepp. Küsimused koostas Tiit Naarits, režissöörid Marek Miil ja Eva Katariina Taimre, produtsent Karmel Killandi.
 • 22:00 Aktuaalne Kaamera (с.324)
  Eesti, 2023 г. Серия 324
 • 22:30 Sport (с.59)
  Eesti, 2023 г. Серия 59
 • 22:40 Vera (с.3)
  Inglise, 2022 г. Сезон 12/Серия 3 - «Politsei» Kui pargi tiigist leitakse eeskujuliku patrullpolitseiniku laip, on esimesteks kahtlusalusteks kättemaksjad kurikaelad. Ent lähemal uurimisel kerkivad esile ka keerulised peresuhted ja vihjed korruptsioonile.
Back to top