Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:55 Closedown
 • 08:00 Paveldėta sesuo (Сестра по наследству), Drama, 2018
  Katia yra turtingo verslininko dukra, kuri užaugo geriausiomis sąlygomis. Tėvo jubiliejaus išvakarėse ji atvyksta į savo gimtąjį miestą asmeniškai pasveikinti tėvą ir palinkėti jam viso ko geriausio. Tačiau Katia lieka šokiruota, kai sužino, kad ji nėra vienintelė tėvo dukra atėjusi į gimtadienį. Tėvas lieka nemažiau nustebęs. Pasirodo, prieš dvidešimt metų jis turėjo trumpalaikį kurortinį romaną po kurio susilaukė vaiko. Po tokios naujienos tėvas dėl širdies smūgio nuvežtas į ligoninę. Tuo tarpu nauja sesuo pareiškia teises į visą turtingos šeimos nuosavybę. Romantinis draminis serialas - «Paveldėta sesuo»
 • 09:00 Laikykitės ten (Laikykitės ten su Andriumi Tapinu), 2023
  Televizijos eterį užkariauja intelektualumu ir sarkastiškais pasisakymais garsėjantis Andrius Tapinas. Visiems gerai žinomas žurnalistas, laidų vedėjas ir rašytojas žiūrovus džiugins daug dėmesio susilaukusiu flagmanu. Kiekvienas kviečiamas įsitraukti į intelektualios satyros vakarus, kurių metu įvairiausiais kampais bus apžvelgi kasdieniai įvykiai, rimtos problemos ir visiems rūpimos aktualijos. Žinomi svečiai, įdomiausios diskusijos ir įžvalgos su gyva auditorija filmuojamoje laidoje «Laikykitės ten su Andriumi Tapinu»!
 • 10:00 Stebuklų šalis. Mergina iš pakrantės (Romance), Drama, 2020
  Džeremiui 32-eji, jis gyvena Paryžiuje. Jis yra vienišas ir niekada nesijautė priklausantis savo kartai. Vieną vakarą jis atsitiktinai užeina į «Stebuklų šalį» - gyvos muzikos klubą, į kurį žmonės ateina dainuoti ir šokti. Džeremis išbando savo laimę ir įsidarbina ten barmenu. Muzikos klubas tampa durimis į praeitį. Jis netikėtai nukeliauja 50 metų laiku atgal ir atsiduria viename Prancūzijos pajūrio kurorte. Džeremis ten sutinka mįslingą moterį vardu Alisą, kurios neįmanoma pamiršti. Ji - paslaptis, kurią reikia atskleisti, meilė, kurią reikia išgyventi ir likimas, kurį reikia išgelbėti. Olga Kurylenko romantiniame draminiame seriale - «Stebuklų šalis. Mergina iš pakrantės»
 • 11:05 Indijos vasaros (Indian Summers), Istorinis, 2016
  1932 m. vasara. Indija svajoja apie Nepriklausomybę, bet britai laikosi įsikibę valdžios. Himalajų papėdėje įsikūrusi mažoji Anglija. Čia kiekvieną vasarą britų valdžios atstovai siunčiami valdyti tolimos šalies. Turtingos britų imperijos žlugimas ir moderniosios Indijos gimimas papasakotas iš abiejų pusių. Istorijos centre slypi aistros ir netikėti susidūrimai, kurie pakeis nusistovėjusį senąjį pasaulį. Britų draminis serialas - «Indijos vasaros»
 • 12:10 Istorija gyvai (Istorija gyvai), Istorinis, 2019
  Lietuvos ir Europos istorija gyvai. Archeologijos, istorijos, dailės, architektūros, sakralinio meno, kraštovaizdžio paminklai, esantys šalia mūsų, tampa ypač įdomūs ir saugotini tada, kai mes juos geriau pažįstame. Bibliotekų, muziejų ir archyvų fondai - taip pat neišsemiami lobynai, kuriuos reikia mokėti atverti, kad patirtume pažinimo džiaugsmą
 • 12:40 Normas, lokys iš Šiaurės (Norm of the North), Animacinis, Nuotykių, Komedija, JAV, Indija, 2015
  Baltasis lokys Normas gyvena įprastą baltojo lokio gyvenimą Arktyje. Į Arktį užklysta vis daugiau žmonių, o ir pati Arktis ima tirpti. Suprasdami, kad namų tuoj gali nebelikti, žvėrys išsiunčia Normą į Niujorką, kad šis sutvarkytų reikalus. Pasikvietęs į kompaniją tris lemingus, Normas iškeliauja. Niujorke besišlaistantį lokį greitai pastebi vienos firmos atstovai ir, sužavėti tokio tikroviško kostiumo, pasiūlo Normui dirbti kompanijos talismanu. Laimingo atsitiktinumo dėka, tai yra ta pati firma, kurios vadovas rezga planus apgyvendinti Arktį žmonėmis. Patekęs į pačią priešo tvirtovę, Normas imasi veikti. Animacinis nuotykių filmas - «Normas, lokys iš Šiaurės»
 • 14:20 Itališkas karantinas (Lockdown all’italiana), Komedija, 2020
  Tikra itališka komedija. Dvi poros pateko į gilią santykių krizę. Šviesos tunelio gale nematyti, todėl visi susitaikę su neišvengiamomis skyrybomis. Tačiau dėl netikėtos izoliacijos ir karantino abi poros vėl bus priverstos gyventi po vienu stogu. Juoko ir karčių apmąstymų komedija - «Itališkas karantinas»
 • 16:05 Karteris (Carter), Komedija, Kriminalinis, Drama, 2018
  Jis - Harlis Karteris. Holivudo aktorius nepataisomai susigadinęs savo karjerą. Vengdamas viešumos jis grįžta į savo gimtąjį miestelį pailsėti. Susitikęs su vaikystės draugai, jis gauna darbą policijoje. Kadaise vaidindavęs detektyvą televizijos seriale dabar jis tampa tikru kriminalistu. Karteris pasinaudoja savo aktorine patirtimi, jog išspręstų bylas. Tačiau dabas realybėje ir televizijoje skiriasi kartais kaip diena ir naktis. Kriminalinis komiškas serialas - «Karteris»
 • 17:05 Du ančiukai ir žąsinas (Duck Duck Goose), Nuotykių, Animacinis, Komedija, Kinija, JAV, 2018
 • 18:45 Baudžiauninkė (Кріпосна), Drama, 2019
  Aštuoniolikmetės Katerina - graži ir protinga našlaitė. Krikštamotės valia ji buvo auklėjama kaip kilmingo kraujo mergina. Tačiau realybėje ji tik turtingo dvarininko vergė. Mergina gyvena tarp - baudžiauninkų ir bajorų. Tik jai nėra vietos nė viename iš šių pasaulių. Kovoje už savo laisvę ir teisę į laimę jai teks išgyventi ne vieną lemtingą smūgį ir fatališkas permainas. Kas laukia Katerinos tokio siaubingo ir varginančio kelio į laisvę pabaigoje? Istorinis romantinis serialas - «Baudžiauninkė»
 • 19:45 Tiek žinių (Tiek žinių), 2023
  Besikeičiantys vedėjai, įskaitant Dominyką, Irmą ir Timūrą, kurie veda šią savaitės naujienų ir aktualijų laidą. Didžiausią dėmesį skirdami regioniniams reikalams, esame nuolat informuojami apie visus svarbiausius šalies įvykius Lietuvoje ir visoje planetoje
 • 20:00 Princesės testamentas (Завещание принцессы), Nuotykių, 2017
  Mažos šalies karalius Henris sužino apie rastą savo prosenelės princesės Olgos portretą. Pasak legendos, karaliaus proprosenelė šiame paveiksle užšifravo lobio vietą. Surastas lobis padėtų grąžinti paskolą Prancūzijai ir išgelbėti karalystę. Tačiau portretą kažkas pavagia. Prasidėjusi turtų paieška tampa komplikuota - ne tik Karalius Henris nori rasti lobį. Bet kas ieško, tas būtinai randa. Tik kyla klausimas, kas greitesnis? Detektyvinis nuotykių serialas - «Princesės testamentas»
 • 21:00 Misijos (Missions), Mokslinės fantastikos, 2017
  Pirmoji pilotuojama misija į Marsą artėja prie raudonosios planetos. Įgulą sudaro geriausi astronautai ir aukščiausio lygio mokslininkai. Tačiau po dešimties mėnesių kelionės kosmosu vos jiems nusileidus, kažkas nutinka ne taip ir misijai iškyla pavojus. Jie taip pat padaro netikėtą atradimą, kurio niekas nesitikėjo. Į raudonąją planetą jie atvyko ne pirmieji. Prancūzų fantastinis draminis serialas - «Misijos»
 • 21:30 Tiek žinių (Tiek žinių), 2023
  Besikeičiantys vedėjai, įskaitant Dominyką, Irmą ir Timūrą, kurie veda šią savaitės naujienų ir aktualijų laidą. Didžiausią dėmesį skirdami regioniniams reikalams, esame nuolat informuojami apie visus svarbiausius šalies įvykius Lietuvoje ir visoje planetoje
 • 21:45 Kapas (The Grave), Mistinis, 2019
  Po to kai Izraelyje po žemės drebėjimo duobėje aptinkami trys žmonių skeletai prasideda įvykiai, kurių neįmanoma paaiškinti logiškai. Atrandama kulka, kuri gali būti iš ateities. Policijos detektyvės bando įminti šią keistą mįslę. Tačiau tyrimui įsibėgėjant kyla vis daugiau klausimų ir atrodo, kad paprasto paaiškinimo tiesiog nėra. Kriminalinis mistinis serialas - «Kapas»
 • 22:45 Žinau, kas esi (Sé quién eres), Trileris, 2017
Back to top