Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 01:00 Antroji pataisa (The 2nd), Veiksmo, Drama, JAV, 2020
  Vikas Deivisas dirba slaptojoje tarnyboje, kurioje ne kartą rizikavo savo gyvybe dėl visuomenės saugumo. Vieną dieną jis atvažiuoja į koledžą pasiimti sūnaus ir yra netikėtai įtraukiamas į sūnaus bendrakursės pagrobimo operaciją. Mergina yra vieno Aukščiausiojo Teismo teisėjų dukra. Tokiu būdu nusikaltėliai nori daryti spaudimą valdžios institucijoms sprendžiant vieną labai svarbų klausimą. Ar Deivisas gali įvykdyti šią misiją? Ar pavyks rasti pagrobtą merginą ir sugrąžinti ją namo? Veiksmo drama - «Antroji pataisa»
 • 04:00 Closedown
 • 07:00 Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko (Step Up All In), Drama, Melodrama, JAV, 2014
  Šokėjas Sean ir jo profesionalių šokėjų komanda bando įsitvirtinti Los Andžele, tačiau jiems nepasiseka visose atrankose. Taigi, kai Sean sužino apie aukšto lygio TV konkursą blizgančiame Las Vegase, jis pagaliau gauna viltį išpildyti savo svajones, jei gali pašalinti senus įsitikinimus ir konkurenciją. Kartu su nauja savo komanda jis yra pasiruošęs laimėti konkursą
 • 09:00 Lygūs (Equals), Drama, Melodrama, Mokslinės fantastikos, JAV, 2015
  Ar patikėsite, kad kada nors gyvensime tokiame pasaulyje, kuriame nebebus smurto ir absoliučiai jokių nusikaltimų? Ateities mokslininkams pavyko pašalinti žmonių polinkį į žiaurumą, genetiškai eliminuojant visas žmogiškas emocijas. Gyvenimas juda įprastu ritmu, tačiau vieną dieną pradeda plisti keista epidemija. Ji skatina atvirai reikšti valdžios uždraustas emocijas. Ateityje, kur nei vienas žmogus neturi emocijų, vienintelis nusikaltimas yra meilė
 • 11:00 Kol dar neatėjo audra (Adrift), Veiksmo, Nuotykių, Biografinis, Hong Kongas, Islandija, JAV, 2018
  Jų meilės kelionės pradžia buvo panaši į pasaką: palankus vėjas ir maloni šiluma neaprėpiamose vandens platybėse. Tačiau Tamė ir Ričardas net nenutuokė, kad plaukia tiesiai į galingiausio uragano istorijoje nasrus. Patyrę triuškinančią gamtos jėgą, jie nusprendžia nepasiduoti. Jų jachta suniokota nepataisomai, maisto ir vandens atsargų beveik nelikę, o iki artimiausios sausumos - pora tūkstančių kilometrų. Tačiau žmogaus valia stipresnės už bet kokią stichiją. Jaudinanti ir kvapą gniaužianti istorija apie drąsą, pasiaukojimą bei meilę - «Kol dar neatėjo audra»
 • 13:00 Proveržis (Breaking Through), Drama, JAV, 2015
  Nuostabioji Brazilijos žvaigždė Anitta sugrįžta kaitinti kraują šokio ritmu! Socialinio tinklo «YouTube» sensacija tapusi šokėja tampa šiuolaikinio pasaulio interneto garsenybė. Staigus «Proveržis» į netikėtas aukštumas ir beribė šlovė. Šokio galia ir naujai atrasta tviskančio populiarumo kultūra… Atrodo, belieka tik džiaugtis. Tačiau kaip suderinti tikrąją tapatybę su netikra interneto persona? Kaip išlikti šlovės spinduliuose…kai rizikuoji prarasti viską?
 • 15:00 Skandalas (Bombshell), Drama, JAV, 2019
  Grupė moterų imasi «Fox News» vadovo galvos dėl toksiškos atmosferos bei nederamo elgesio
 • 17:00 Vagių karalius (King of Thieves), Kriminalinis, Drama, Didžioji Britanija, 2018
 • 19:00 Kambarinės dienoraštis (Journal d’une femme de chambre), Drama, Prancūzija, Belgija, 2015
  Selestina dėl savo nuostabios išvaizdos nuolatos atsiduria vyrų dėmesio centre. Atvykusi į provinciją ji pradeda dirbti kambarine turtingai šeimai. Selestina priversta stebėti namo gyventojų iškrypimus: polinkį į smurtą, sadizmą ir fetišizmą. Pradžioje ji lyg ir bando kovoti su neteisybe, tačiau savo elgesiu ji pralenkia net kai kuriuos namo gyventojus. Pavojingas grožis, Flirtas ir melagystės prancūzų dramoje - «Kambarinės dienoraštis»
 • 21:00 Nerve: drąsos žaidimas (Nerve), Nuotykių, Kriminalinis, Mistinis, JAV, 2016
  Tai žaidimas kuris iš pradžių siūlo lengvus pinigus. Kiekviena žaidimo užduotis įvertinta skirtinga pinigų suma. Kuo užduotis sudėtingesnė, tuo didesni pinigai. Jauna mergina gauna pirmąją užduotį: pabučiuoti nepažįstamą vaikiną. Už tai į jos sąskaita įkrenta šimtas dolerių. Užduotims sudėtingėjant, auga ir laimima suma. Praleisti su nepažįstamu vaikinu vakarą mieste, pavogti rūbų ir pasidaryti tatuiruotę. Užduotys tampa vis pavojingesnės, o anoniminiai žaidimo stebėtojai pamažu perima merginos gyvenimo kontrolę. Išbandyk viską. Nervus kutenantis, originalus ir įtraukiantis trileris - «Nerve: drąsos žaidimas»
 • 23:00 Blogos mamos (Bad Moms), Komedija, JAV, 2016
  Eimės gyvenime šeima yra pirmoje vietoje. Šeimai moteris pasiruošusi atiduoti visą save ir per kasdienybę bėga netausodama jėgų. Dar pridėkime viršininką - idiotą ir Eimės kantrybės taurė tuoj persipildys. Kiekviena mama turi savo lūžio tašką. Su dar dviem panašaus likimo draugėmis plaudama susikaupusią įtampą bare, Eimė nusprendžia, kad jos bandymai būti tobula mama yra baigti. Nuo šiol ji bus bloga mama ir pirmiausia rūpinsis savimi
Back to top